Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicces

    addikt

    válasz FoBCRaistlin #20035 üzenetére

    hát ez volt az én "védőbeszédem" is, de sajnos a törvény az törvény. ezek a mostani barmok minden kis hibára elő tudnak szedni 1-1 jogszabályt. azóta én is átgondoltam a dolgokat és tartom a törvény előírásait, igaz a biztonságérzetem csorbát szenvedett.
    dehát vagy elfogadom az előírásokat vagy fizetek...azóta tényleg semmi értéktárgyat nem hagyok az autóban távozás után. és igy tutira mindig rend van a kocsiban ;] semmi sallang, menetre készen 5 személy fogadására üres csomival.
    mellesleg kb 2 hónapja németországban is láttam egy érdekes jelenetet. egy német ötös bmw állt a parkolóban a pálya mellett, elötte egy német rendőrautó... a bmw gazdája pedig a fóliával küzdött, amit az első ablakról akart levakarni. ugyan nem kárörvendve, de mosolyt csalt ez a szitu az arcomra :K
    én kb fél napig birkóztam a ragasztóval miután a fóliát lehúztam. a fólia 5 perc alatt jött le, a ragacs gőzborotvával pedig csak nagyon nehezen. ja igen, az üvegeket persze ki kell szerelni az emelő szerkezetből... :((
    mellesleg úgy látom a xenon lámpák gyakorlatilag el is tűntek az autókból.

    [ Szerkesztve ]

    :)

Új hozzászólás Aktív témák