Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz -Mike- #1123 üzenetére

    sziasztok,..lesznek majd versenyes képek, sztem már holnap, mert most jó helyen vagyok...de aztán megyek tovább. Tegnap előtt is beittam Juan :D nem is gondoltam volna, de jött ide Taupo szabad kempingjébe egy volt jugoszláv arc estére horgászni,..hát úgy ecsápóltunk Chivas Regal (asszem)-ból, hogy taxival kellett hazamennie :D Még jó hogy addigra már megfőztem :)

    Mike :) az Auszi csajok közt vannak nagyon jók, szőkék..talpraesettek...és sportolnak nagyrészt, tehát alakilag is rendben vannak, az Újzélandi csajok nemigen jók, sok a kövér az a helyzet, Maorik majd mind csúnyácskák és kövérek...pedig nagyon jó fejek, én nagyon csípem a Maorikat eddig, Kiwiket is de ott inkább a csajokat, és a középkorúakat...egyszerűen döbbenetes eleinte, hogy mindig jókedvűek, és nagyon barátságosak...de meg kell mondjam itt még a németek is azok :D..söröztem jót egy, a második világháború után kitelepült német arccal is.
    Na de szal csajok....a világverő eddig itt az indiai csajság...huh, nagyon szépek tudnak lenni, meg persze az ázsiaiak, de ott sok a 'laposfenekű' :D
    Én eddig egy 'csajjal' voltam, az Orosz volt...azrt az idézőjel, mert már anya volt.
    Szal indiaiak, és ázsiaiak....nagyon jók, viszont hozzáteszem itt a srácok viritanak rendesen, erős a konkurencia :D...mind izmos, mind barna, és a legtöbbnek van pénze/kocsija....stb-stb.
    Ausztrál srácokról nem beszélve, Amcsi csajok szóba se igen állnak velem..vagy bárki mással, az Amcsik nagyon elszigetelten szórakoznak itt legalábbis....kicsit arra emlékeztetnek engem ahogy a németek vannak európában, zajosak, és nem igen vannak tekintettel másokra...annyi a különbség hogy az Amcsik kicsit megközelíthetetlennek is tünnek.
    Na ennyit egyenlőre, a következő hozszólásban már verseny lesz!
    Csamez: üdv! és jaja :)
    Wild...én azt a könyvet irigylem, pláne most...itt csak a -Három ember egy csónakban-t találtam meg, azt olvasgatom angolban.
    üdv mindenkinek.

Új hozzászólás Aktív témák