Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    Az Orosz Nagydíj kérdéssora

    Random kérdések:

    A hazai versenyző helyett Nico Rosberget részesítettem kiemelt figyelemben. :D

    1. Míg tavaly Rosberg volt jobb az időmérőkön, idén Hamilton vette át szombatonként a vezetést. Legutóbb azonban Rosberg nyert. Vajon egyszeri kisiklás volt ez Lewis részéről vagy Rosberg megtalálta a tavalyi formáját? Tippeld meg, hogy most melyikük szerepel jobban a kvalifikáción! (2)
    A kvalifikáció mindhárom szakasza számít. A csapattárs legyőzése a Q1-ben 1, a Q2-ben 2, a Q3-ban pedig 3 pontot ér. Az után a versenyző után jár a pontszám, aki ilyen pontozás mellett több pontot gyűjt, mint a csapattársa.

    Hamilton
    Rosberg
    Döntetlenre végeznek (3-3 pontot gyűjtenek)

    2. A Mercedeseket leszámítva melyik csapat szerzi meg a legjobb startpozíciót? (2)
    A második legjobb tippért 1 pont jár.

    Ferrari
    Williams
    Red Bull
    Más csapat

    3. Melyik csapat versenyzője javít majd a futam során a legtöbb pozíciót a rajthelyén? (3)
    A tényeges rajtpozíció számít, azaz az, ami a büntetések után kialakul, vagyis az, amilyen sorrendben ténylegesen elrajtolnak. Holtverseny esetén az előkelőbb pozíció dönt. A második legjobb tipp 2, a 3. és 4. legjobb tipp 1 pontot ér.

    Mercedes / Ferrari / Williams / Red Bull / Force India / Lotus / Toro Rosso / Sauber / McLaren / Manor

    4. Az előző néhány versenyen nem sok kifogástalan rajtot láthattunk Nico Rosbergtől. Vajon ezúttal hány pozíciót veszít az első körben? (3)
    Egy kategória eltérés esetén 1 pont jár.

    Legalább egy pozíciót nyer
    Megtartja a rajthelyét
    Egy pozíciót veszít
    Két pozíciót veszít
    Három pozíciót veszít
    Négy vagy több pozíciót veszít

    5. Bónusz kérdés: Elhangzik-e a "GP2 engine" szófordulat a futam alatt a McLaren csapatrádióján? (1)
    Csak a közvetítésben bejátszott üzenetek számítanak.

    Igen
    Nem

    [ Szerkesztve ]

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák