Új hozzászólás Aktív témák

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz inf3rno #289 üzenetére

    Szerintem te most a legjobban azzal járnál, ha vennél egy Asus AC65P-t 25000 Ft környékén, és feltennél rá egy OpenWRT-t. Mind az Asus routereknek, mind az OpenWRT-nek van fóruma itt a PH-n. Persze nem elhajtani akarlak innen, de árban ezzel jönnél ki a legjobban és meglenne a wifi is. Sajnos pfSense-ről én azt olvastam, hogy nem kezeli olyan faszányosan a wifi-t, hiába tudná, illetve hiába van a kiszemelt gépben wifi lehetőség, mint a qotom-oknál lehet kérni. Aztán ha még mindig vágyat éreznél rá és már több befektetni való pénz is a rendelkezésedre áll akkor vissza is térhetnél a pfSense-hez, vagy ha nagyon hajt a kíváncsíság akkor meg dobd fel VM-ként a szerveredre és az OpenWRT-vel egyetemben tudnád tesztelni ezt is. Nekem is van egy asus ac65p-m, 20-ért vettem ismerkedni az openwrt-vel, illetve szemezgetek egy olcsóbb mikrotikkel is. Viszont ha vársz egy kicsit és összejönne egy qotom gép rendelésed, máris kinyílna a világ számodra ami a router os-eket illeti: untangle, sophos, pfsense, opnsense, vyos, stb... Illetve a későbbiekben az asus-t be tudod lőni majd AP-nak is.

    El Psy Kongroo

Új hozzászólás Aktív témák