Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ance

    őstag

    válasz IO.sys #94869 üzenetére

    Mindig meglepődök, mikor azt olvasom a Spar-ról, hogy drága. Elsőként a pultos felvágottakat említeném, ami ott a legolcsóbb, főleg ha az akcijósat veszed. Nagyrészt 250 ft 10 deka. Mellette a pékáru egy része sem rossz és szerintem a Lidl drágább. Őszintén annak nem nézem az árát, de a Spar-ban emlékeim szerint olcsóbbak pl. a normálisabb zsemlék, hiszen mindig akciós, kb. 20-35 között van darabja. Persze több dolog drágább, az tény, de a napi bevásárlás az nem. A nagyot meg 10%-os kuponnal, meg 20%-os matricákkal intézem. Tudom így kell vele játszani, de ez van már mindenhol. A választék pedig sokkal nagyobb, mint bárhol máshol, ha valami speckó kell. Természetesen a Lidl-be is sokat járok, lehet többet is, mint a Spar-ba, mert jobban útba esik. A zöldség/gyümölcs náluk a legjobb messze.

    [ Szerkesztve ]

  • Exian

    őstag

    válasz IO.sys #94869 üzenetére

    Ja kép. Hirtelen nem tudtam, milyen képről van szó :) gondolom a múltheti rendezvényünkre gondolsz. Kár, hogy a délutáni programokat elmosta az első, pontosabban, hogy bekényszerültünk zárt kicsi térbe. Kint az agorán sokkal jobb szokott lenni.

    A Lidlben nekem tényleg főleg a borzasztó helyhiány a gondom, oda abszolút csak 100% célirányosan szabad menni vásárolni, megállni, nézelődni, válogatni lehetetlen, mert letolnak, annyira nincs hely, főleg csúcsidőben. Illetve még ami gond, hogy főleg saját márkás cuccaik vannak, amik között van sok jó, de sok egyéb márka termékei nem nagyon vannak.

    Na és ha már boltok a téma, mi a vélemény a labirintusos Penny ámokfutásról? :DDD

    A Sztarai Penny már így üzemel, a Plaza mellettit most alakítják át. Mi úgy vagyunk vele, hogy elvesztettek egy rendszeres vásárlót.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák