Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bird

    addikt

    válasz RZozo #72039 üzenetére

    Mennyi??? Mit ad? Felsőfokú okjét? :D

    .:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

  • Exian

    őstag

    válasz RZozo #72039 üzenetére

    Hát, nem tudom. 600k nem kevés pénz. Hanem nagyon sok.

    Én megint csak azt mondom, amit már talán korábban is írtam, hogy nagyban függ attól, hogy mindezek a dolgok úgy egyébként mennyire érdekelnek téged. Valószínűleg mindenből csak egy kevéske lesz kivesézve, a többit autodidakta módon kell elsajátítani. Így volt ez az én képzésemnél is, amit elvégeztem. Mindenből egy kevéske volt, akit nem érdekeltek a részletek, na annak nem is sikerült, elhasaltak. Elvégezni elvégezték a képzést (bár volt, akiknek nem sikerült a vizsga meg az egyebek), de tudtommal a ~15 főből csak ketten maradtunk a pályán és lettünk számlaképesen is "szakemberek" az adott területen.

    Akik még csináljuk, mondjuk mi eleve csak a papír miatt mentünk, hogy tudjunk vállalkozóit kiváltani, én speciel már 16-17 éve foglalkoztam a témával. 2000 előtt is üzemeltettem már pl. Linux szervert, aki viszont csak a képzésen találkozott vele először (jártunk ki a PRKK-ba a Cisco Akadémiára is), annak jelentős gondjai voltak.

    Nem tudom, ennyi pénzért én inkább lehet, hogy maradnék csak az autodidakta módnál és inkább vennék komolyabb könyveket, online oktatóanyagokat és lehet, hogy inkább csak 1 vagy max 2. fő témára állnék rá és arra összpontosítanék (pl. PHP és/vagy JAVA, vagy komolyabb szinten az SQL-t), lehet, hogy többet ér, mint ez a "mindenből egy keveset".

    Ha adna egy valamirevaló, legalább vállalkozói kiváltásához megfelelő végzettséget, az sokat lendítene rajta.

    Nálam legalábbis ez volt a fő szempont.

    Amit te is vársz és szeretnél visszajelzést kapni, nekem is ez hiányzik: jó lenne valaki, aki már elvégezte náluk a képzést (ha volt korábban egyáltalán nekik már képzésük), hogy még is milyen szintű a dolog.

    [ Szerkesztve ]

  • Exian

    őstag

    válasz RZozo #72039 üzenetére

    "No, kaptam infót telefonon az IEC Kft. pécsi képzését illetően. "

    Jelentem beindult az élet e tekintetben, most jönnek az emberkék-érdeklődők, na ná, hogy mindenki hozzánk (művházba), itt keresik nálam, de nem itt van, hanem az egyik általános iskolánk XYZ termében. Természetesen most is az érdeklődőktől tudom meg a helyszínt, nekünk nem szóltak a szervezők, pedig mindenki ide esik be hozzánk, mint "központi" épületbe, pedig kvázi semmi közünk a sulikhoz.

Új hozzászólás Aktív témák