Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amargo

    addikt

    Halee! Kérdésem volna Acrobat 7 pro-ban kellene egy táblázat szerű kép lenne (ez szinte mind1 is) Hogy tudom szerkeszteni? Kitörölni akár szöveget.. de a legfontosabb insertálni? Bert be insertálok egy szöveget.. de azt valamiért csak a már meglévő szöveg mellé hajlandó.. és kisem tudom rá nyomtattni.. csak egy ilyen buborék ablakba tudom írni.. Tudom olvasgatom a helpet. Most azt is teszem

    [link]

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

  • amargo

    addikt

    válasz L3zl13 #12 üzenetére

    Elsőnek azt gondoltam, hogy nem copyizom be csak a linket.. aztán már kimaradt az életemből a link törlése..

    Ööö PDF documentum, ha jól tudom ez egy vector grafikus dokumentum, amit akár nevezhetünk képnek is, de annál azért kicsit több.

    Nekem nem olyan természetes, hogy egy ''képet'' (PDFet) nem lehet szerkeszteni.
    Csak, hoyg tisztán lássunk, van egy PDF-em abban van dokumentum. Amit betudhatunk egy képnek is, de akár egy táblázatnak is. Itt a táblázatba kellen adatott bevinni.. de eddig reménytelenűl nem sikerült.. Tehát a kérdésem, hogyan lehet PDF-be szöveget felvinni, ha már van egy létező PDF-em (editálni), ami eddig kiderült számomra, hogy ez nem is olyan egyszerű művelet. Természetesen itt csak is Acrobatra gondolok. De most keztem más alternatívákat is nézni.

    amargo

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

  • amargo

    addikt

    válasz L3zl13 #14 üzenetére

    Tegnap nem hagyott nyugodni és megtaláltam a FineReader -t, és megoldotta a problémámat!

    Egy olyan PDFet kellet szerkesztenem, ami táblázat szerü volt és voltak benne szöveg mezők. Pár érdekességel megfűszerezve. Igazándiból evvel a programmal tudtam eddig a legjobban megoldani. Bár itt is kicsit tököltem, mire rájöttem, hogy beolvasásnál az egészet bekell olvasnom, hogy megmaradjon a háttér (táblázat szerű valami.. mert ha rábiztam szana széjjel csúszott..) és utána kijelőltem a beviteli mezőket.
    És igazad van, ezért nem tudtam szövegkként szerkeszteni.

    Köszönöm a segítséget!

    amargo

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák