Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qwery

    tag

    Sziasztok. Kicsit reménytelennek érzem a dolgot, de hátha van itt valaki olyan aki tudna nekem segíteni a témában.

    Augusztus 5. napon rendeltem egy kontrollert a Nintendo német webshopjából, 29 euró értékben, PayPalon keresztül. OTP-s kártyámat csere óta nem fogadja el semmi (netflix, Nintendo sem), így marad a Paypal, de eddig nem volt semmi gondom. (pénz nincs rajta, csak azon keresztül fizetek)

    5-én jött is az OTP-s üzenet, hogy levontak 29 jurót. Eddig minden rendben. De a 3-5 napos határidő letelt, 16-án elkezdtem levelezni a Nintendo-val, hogy mi a füttyfürütty. Ekkor megnéztem azért a PayPalt, nehogy elsiklottam valami sikertelen fizetés felett, én meg itt verem a tamtamot. A Paypalon furcsamód nem levonásként szerepelt az összeg, csak ...sajnos nem jegyeztem meg, de valami olyan kifejezés volt, hogy ellenőrizték, rendelkezésre áll-e az összeg (ami már akkor fura volt, mert az OTP levonta a számlámról az összeget). Közben a Nintendónál meg is futtatták, válaszoltak, küldik. Szuper.

    Csakhogy ekkor, 16-án ismét kaptam az OTP-től egy üzenetet. Ismét levonták a 29 eurót. Így egymás után, kétszer szerepel a 29 eurós mínusz a számlámon. Mivel még aktív ticketem volt, gyorsan rákérdeztem, de állításuk szerint egyszer terheltek. A Paypal alkalmazásban a korábbi, 5-ei "megpingelős" tranzakció eltűnt, csak 16-i kifizetés szerepel. OTP appban ott figyel a két fizetés szépen, egymás alatt, jóváírás, sztornó tétel nincs.

    Merre indulhatnék el az ügyben? Köszi előre is a segítséget.

    42

  • Qwery

    tag

    válasz V/ #47088 üzenetére

    Próbáltam a netbankot neten. Amióta ez az "új" netbank van, azóta a webes verzió gyakorlatilag a mobilos app nagyképernyős verziója. Aktuális egyenleget nézegetni nagyon jó, másra nem annyira. Mindkét tétel "könyvelés alatt" stádiumban van. Előző alkalmazás mutatta, ha volt a számlámon zárolt összeg, itt nincs.
    PP is válaszolt, ők is azt mondják, egy terhelés volt.
    Azt hiszem jövő héten lesz egy köröm a bankba...

    42

Új hozzászólás Aktív témák