Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz V/ #37014 üzenetére

    Köszi a választ.
    Akkor úgy néz ki hogy én beleszaladtam egy csalóba!

    Az egyik hirdetés oldalon hirdetek egy terméket , felrakás után kicsivel rám írt egy külföldi ember ( diouf mikuma) , hogy megveszi.
    Gyanús volt már itt az egész , mert mintha gugli fordítóval írt volna magyarul.
    Meg is adta a címet ahova küldjem a csomagot , én pedig megadtam a paypal email címem utalasként.
    Reggel utal azt írta ...
    Ahhoz képest a paypal fiokom 0 Ft -ot mutat. Írtam is neki , hogy ide nem jött semmi pénz.
    Erre azt írta , nézzem meg , hogy küldött e a PP emailt és a spam mappát is nézzem.
    Így rendes email nem jött , viszont a spam mappaban 3 levél is érkezett a "PP" - tól.
    Ránézésre kóser levélnek tűnik , de érdekes módon a levél PP logót nem tölti be...
    Gyanús hogy miért a spam mappaba landolt az email ,mert eddig sose érkezett tőlük oda. A másik gyanú , hogy honnan tudta az ipse , hogy ott is nézzem , hacsak nem rutinból ( mivel fake emil lehet).

    Fura az egész nekem...
    Jah , hozzá teszem hogy ez már a második ilyen esetem , hogy erről az oldalról rám talált egy külföldi , múltkor egy angol ember írt rám angolul , szitu ugyan ez , csak ő banki utaláshoz ragaszkodott , persze nem utalt , hiába küldte emailben az utalsoról szóló banki kivonatot , ami szerintem kamu volt .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák