Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz V/ #17596 üzenetére

    "Azt állítod hogy nincs több szintű védelem a Paypal-n, pedig van ezek szerint is van."

    Tudom használni? Nem. Ugyanannyival húznak le mint azokat akik megkapják ezt a szolgáltatást is? Igen. Szerinted ez így rendben van? Mert szerintem baromira nincs.

    "Én a Paypal app-ról beszéltem, ami nem csak telefonon biztosít illetéktelen elleni hozzáférést, nem a telefon működtetéséhez használhatóra gondoltam."

    Én is. A biometrikus azonosítással pedig ugyanúgy egy szintes a védelem, ugyanis vagy jelszó vagy ujjlenyomat.

    "Meg azt is mondod, hogy ami a felhasználó kötelezettsége az adatai védelme érdekében, azt is a szolgáltatónak kell biztosítani."

    Aha... mert az egyszeri júzer majd ötszintes tűzfalat fog használni a 100 ezer forintos kis laptopján, hogy biztosan ne jöjjön be a hacker (aki úgyis bejön ha nagyon akar és profi). Ez nem elvárható

    "Én sem értem azt, hogy miért vagy negatív irányba elfogult."

    2007 óta használom a PayPal-t, és már kvázi minden szolgáltatásukat többször kipróbáltam, ergo bőven van rálátásom az egészre, hogy reálisan meg tudjak ítélni dolgokat.

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák