Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Har_melin

    Topikgazda

    válasz dante3 #35004 üzenetére

    charge aligha, nekem azt hiszem nincs is, talán néha az onslaught generál, meg persze EC ha elsütöm a warcryt.

    Szerintem a life regened nem túl erős: 140 flat és 6,8%. Nálam ez az amuval meg az arsonisttal, plusz a pajzzsal 144 flat és 10%. Ráadásul nálam a max fire res is magasabb, bár emlékeim szerint a 79-80% már elég volt a magasabb regennel. szerk: megnéztem gyorsan a PoB kalkulciós részét: nálad 12% az effektív life regen (passzívokból cuccból, regen gyorsítóból), nálam 20%. Az a 8% az sok egy folyamatos life degenre épülő buildnél.

    Az ES egyébként menet közben nekem is el szokott tűnni, ennek az oka a Pious Path 4s-es időtartama. Ha megállsz akár csak egy pillanatra akkor újra kezdődik és 4s-ig veled marad a lif és ES regen a consecrated groundból, utána viszont megszűnik.

    Miért tolod annyira a cold rest? Alul is azt raktad ki a +1 fire res helyett, a pajzs is azt adja, herald of ice-ot használsz - miért? Mellesleg szerintem az a pajzs ebbe a buildbe nem igazán passzol. Nincs rajta life, az ele res sem különös, a block még a megemelt értékkel is csak 38% és attack ele sebzésed gyakorlatilag nincs, mert sem az RF sem a Fire Trap nem attack.

    a mana gondod egyrészt abból adódhat, hogy a brandot és a mozgást is abból tolod. Nálam mindkettő lifetapról megy. A másik, hogy te elmentél felfelé a fán, nálam meg alul ki van rakva egyrészt a Determinationre a +25% efficiency, meg a Reservation Masterynél még +16%. Így marad 28 manám, ami a warcryokra még éppen elég.

    [ Szerkesztve ]

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák