Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz G@ben #234 üzenetére

    A válaszok:

    "They normally expect 10,000 people. I don't think the cue will be an hour long"

    "They are routing the traffic through the base a little different this year (I think). I've only attended one or two, and there was no heavy traffic."

    Szóval nem hiszem, hogy akkora tömeg lenne, hogy egy-másfél órát kellene várni. Talán ha valaki a nyitás pillanatában akar bemenni, akkor elképzelhető, hogy sok ember már ott vár és ezért lassabb a bejutás.
    Barátom nagy repgép-mániás, Szolnokon tanult, hogy pilóta legyen, de mire odaért, megszűnt a pilótaképzés, ezért le is szerelt inkább. Amikor be akart menni, inkább megbeszéltem az egyik fedélzetmesterrel, hogy valamelyik hétvégén hadd menjünk be, így privát bemutatót kapott úgy, hogy olyan helyekre is eljutott (pl gép teteje), ahova bemutatókor nem lehet. Odahozták a generátort is, mert épp egy check alkalmával mentünk, így mindent meg lehetett nézni. Persze előre le kellett szervezni a belépést és egyebeket, de nagyon élvezték. Megmondom őszintén, még nekem is sok újat mondott, hiába voltam ott még a gépek érkezésekor is, pedig akkor "Zaz" John sok mindent végigmutatott.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák