Új hozzászólás Aktív témák

  • |AP|

    veterán

    Tegnap megjött a TX32-AS500E, az MM-ből (regisztrációt az 5 év garra még nem csináltam meg, de remélem nem lesz vele gond).
    Először is megörültem, mert kiderült, hogy amit korábban írt nekem a Pana (" Panasonic televíziók nem Vesa szabványos felfogatással rendelkeznek. Ezért csak olyan fali állványt javasolnak, aminél a magasság és széllesség is állítható (univerzális állvány) Ilyenek a mi általunk is forgalmazott Vogels állványok.") az egy hatalmas marketing bullshit, hogy el tudják adni a 30-40 ezres Vogels konzolaikat.
    Egy sima, szabványos VESA 100x100-as rögzítési lehetőséggel érkezett, így fel tudtam szerelni a már meglévő fali konzolra. Beállítás, csatornahangolás, hálózatra csatlakozás simán ment, egyből látja is a megosztott mappákat a PC-n, pár gyors fájlformátum próba is volt, vitte mindet. A feliratok méretének állítását még nem találtam meg, kicsit kicsi, de nem vészes. UPC CI+ kártyát is egyből felismerte.

    Szóval a benyomások eddig nagyrészt pozitívak. Ami viszont kicsit bánt az a szegényes alkalmazáslista. Nem életbevágó, de LG és Samsung TV-ken sokkal több az elérhető magyar tartalom, és ha már az ember Smart TV-t vesz, akkor minél jobban kihasználná. Ami különösen fájó az az HBO GO hiánya, LG és Samsung tv-ken már elérhető, a Panasonic álláspontja viszont az HBO szerint a következő: "tárgyaltunk a Panasonic-kal, ők nem kívánnak velünk együttműködni, nem engedik TV készülékükbe az HBO GO applikációt."
    Hát ez nagyon baráti a Panától, mondhatom...
    Ha hazaértem melóból megpróbálom, hogy működik-e a képernyő tükrözése tabletről, ha ez menni fog, akkor benyelem ezt a dolgot.
    Mondjuk ha nem, akkor is, mert egyébként nem rossz TV, az 5 év garancia nekem sokat jelent, csak hát ez a szegényes alkalmazáskínálat fáj egy kicsit.

Új hozzászólás Aktív témák