Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stoon

    őstag

    válasz Milka 78 #31356 üzenetére

    Minden antiwuzi apuka nevében egyetértek :R

    Szélcsövet egyszer próbáltuk, de inkább eszpumizán volt a nyerő azzal tudott pukizni meg minden. Nálunk kb ennyi volt a történet

    steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz Milka 78 #31356 üzenetére

    En az a fajta vagyok akit ha beleloksz egy elethelyzetbe akkor az ugy okes, lehet tokre imadni fogom de, hogy magamtol nekiszaladjak...nah az nem megy sokszor. :N
    Asszony nyomasara vettunk anno autot, megerte?Sokat kellett ra koltsek, de bakker akkor megyunk es oda ahova akarunk, pedig csak egy kis fing 12 eves Suzuki Swift.
    Asszony nyomasara mentem el kitanulni a villanyszereloit, megerte?Kb lassan 2x annyit keresek mint kerestem par eve papirol nelkul.
    Magamtol nem indultam volna neki.
    Munkahely valtas?Kb meg most is ugy azt csinalnam apropenzert mint eleinte, csak mar beleoszultem volna azota a stresszbe stb
    Aztan eljutottunk a gyerek temaig... :D
    Mivel szeretem a sarkanyom, igy egyertelmuen benne vagyok ebbe is, magamtol akarnam-e?Fene tudja, talan 68 evesen :D
    Nalunk most lesz az elso beultetes, illetve lenne ha a kotsog Covid nem lenne talan haladna is... :W

    Nalunk az van, hogy nalam van valami, az asszonynal elvileg minden okes.
    De ott olyan fos az egeszsegugy, hogy kb igy ranezesre orvosolnak, 1-2 rutin kerdes es tesztecske es bumm, nem megy?Akkor beultetes, elso itt ingyenes.
    A kovetkezo ott indul, hogy az alap csomag £5000, erre meg hozza adunk ezt azt akkor mar 6000 (2.4millio)

    En mar szedek mindenfele vitamint, olyat is fel eve amirol csodakat irnak, de nalunk akkor akkor se jott meg el a csoda... :W
    Csak az asszony nem birja mar, nagyon nehezen kezeli, foleg amikor megtudja baratnoktol, hogy ez is terhes az is stb...
    De toljuk neki, en pozitivan allok a dolgokhoz, O is, de O tobbszor megzuhan szegenykem :O

    ...

Új hozzászólás Aktív témák