Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s_knight

    tag

    Sziasztok,

    Nemrégiben kezdett el érdekelni az IPTV terület. Hogyan tudnám ezt otthon megvalósítani? Láttam egy nagyon jó média lejátszót ([link]) csak ha jól láttam nincsen hozzá digitális vevő egység (vagy csak rosszul értelmeztem a dolgokat.)

    Alapvetően olyan követelményem lenne a rendszerrel kapcsolatban, mint egy alap NAS egységgel. Vagyis legalább 2 HDD-t tudjon amit tükörbe összetudok kötni. Ha arról van szó akkor torrentezzen (avagy tudjon sshzni, vpnezni, rsyncelni). A digitális részről pedig gyakorlatilag olyat szeretnék, hogy WLANon keresztül két különálló laptopról különböző adást nézek amit tudok oda vissza tekerni (lásd IP tv) esetleg felvenni. Innen már tényleg nem sok az időzített felvétel készítése előre programozás stb. Esetleg a felmerült reklámok kivágási lehetősége?

    Ezt a rendszer hogyan tudnám felépíteni? Egyáltalán megvalósítható? Milyen limitációk lehetne? Várom a válaszokat és az esetleg javaslatokat is.

    Köszönöm előre is.

    Üdv,
    Isty

    U.I.:
    Ha már volt ilyen forum téma akkor bocsi az offért, az aktivabb fórum témát pedig szivesen fogadom.

    MSI EX700-020, 2GB, T5450

Új hozzászólás Aktív témák