Új hozzászólás Aktív témák

  • D@ny7

    aktív tag

    válasz Degeczi #323 üzenetére

    Szia. Milyen programmal monitorozod az értékeket?
    Találok valahol leírást, hogy hogyan, és mi kell pontosan a méréshez?
    Alapszinten érdekel a dolog :)
    Az időjárás állomásokkal kapcsolatban tévedtem ide, de nem is gondoltam hogy az adatait pc-re is fel tudnám vinni, ha nem képes rá a beltéri kijelző. PM-ben is írhatsz, hogy ne offoljuk szét a fórumot.

    2 hónapja vásároltam a Lidl-ben egy AURIOL ws600-at (H13726A), de máris tönkrement az esőszenzora, nem méri a csapadék mennyiségét. Pontosabban mondva ha kiveszem az elemet és beleteszek egy újat akkor működik max 1 napig, utána folyton csak 0 értéket kapok, pedig az adó küldi a jelet (és még az eső is esik vagy ha nem, csorgatok bele vizet). Jeleztem a problémát az ügyfél-szolgálaton, és most küldenek egy komplett új készüléket. Garanciális szempontból szeretem a lidl-t, bármi gond van szó nélkül cseréltek eddig mindent, az hogy mennyire éri meg nekik így azt nem tudom, csak találgatni tudok. Tudom olcsó húsnak híg a leve, de mivel csak saját mérésre vettem, nem töltöm fel sehova, gondoltam tájékozódásra elég lesz. Járt más esetleg más is így, vagy ez ennél a készüléknél típushiba?

Új hozzászólás Aktív témák