Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Saint

    aktív tag

    válasz Intruder2k5 #35139 üzenetére

    1 lukat biztosan lehet a falba fúrni :)

    én is azt gondoltam, hogy nem számit a kábel, de mióta kicseréltem az összes eszközömet cat6a kábelre , azóta nem használok a gépek között sata dokkolót, úgy megy 100 mb/s el a másolás a gépek közt hogy öröm nézni, még e-sata vinyóra is lassabban megy mint a hálózatomon, úgyhogy számit a kábel...

    Sokszor telepitek hálózatokat, és pl egy csat 6 kábel 5-6 kanyarnál többet nem visel el , sebesség csökkenés nélkül, szóval én a kábel csere mellett vagyok mindig , megsérül, csere...,

    Mikor a digi telepitette nálunk a főkábelt a lakásig, és láttam, hogy cat5e kábelt húznak, azonnal leállitattam velük a melót, és adtam nekik cat6-ot és azt húzták be a lakásba...
    sokkal minőségibb és tisztább benne a réz, mint cat 5-be, én cat6-ba csak az 500 MHz-est veszem, azzal nincs gond..

    a router-ból meg csak 1200 MHz-s cat 6a kábeleket rakok ami már a 10Gb-es szabványt is tudja,, igaz nem olcsó, de 1x veszed meg...

    pl a hdmi kábelekkel is igy jártam, amióta Audioquest kábeleim vannak azóta tű éles a kép, és nincs mikrolagg filmezésnél...

    Szóval érdemes minőségi kábelezést csinálni, mert hosszú távon megéri,, és az 1000-es digi net is csak azon jön rendesen....azt akarom majd beköttetni.... a kábelezéssel már nem lesz gondom...

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte X99 Gaming 5P, I7 - 5820K- 3,3 GHz, 32GB Corsair 3000, 1080 GTX , Codegen S101, Sata 6 SSD, Popcorn A-500, Asus Transformer Book T100Ta 64GB+500GB, FULL-FULL VIZ Hűtés..

Új hozzászólás Aktív témák