Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz sagvary #524 üzenetére

    De ha összeszámolod, három helyen tartva a pénzedet simán többet fizetsz ki havonta összesen a pénzed kezeléséért, mint ha akár a drágább bankok közül tartanád egyben a pénzed. Már csak két vagy három bank számlavezetési díját összeadva is elég kellemetlen havi költség tud kijönni, amit kétlem, hogy bármely bank sima betéti kamata be tudna hozni.

    Kamatozni betenni pénzt úgyis csak kis összegeket érdemes, nagyobbat be kell fektetni, kölcsönnél (lakáshitelnél) meg a THM pont nem mond sokat, a járulékos költségek, az ügyintézés minősége, a bank megbízhatósága sokkal többet számít. Szerintem.

    mod: Arról nem is beszélve, hogy az idő is pénz, tehát amíg pl. az otp-be háromszor kell visszamennem (munkaidő alatt, nyilván), hogy a félkegyelmű ügyintéző végre hajlandó legyen elintézni egyetlen ügyet, ami miatt egy másik bankba esetleg be sem kellene mennem, az meg külön igen drága játék... Amióta elmentem tőlük, évente talán egy-kétszer ha be kell mennem a bankba. Fú tényleg, most hirtelen meg sem tudom mondani, mikor voltam utoljára a bankban (mármint rendesen a bankfiókban), idén még biztos nem.

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák