Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz DrDobos #1833 üzenetére

    Az a baj, hogy ezzel a tünettel simán elküldik pszichiátriára, hogy megzakkant. :DDD A másik kedvenc tünetük, amikor úgy érzed, mintha mászna valami a bőrödön, az is egyenes út oda. :DD Amilyen gyógyszer koktélt kikevernek, attól meg tök mindegy, hogy mi bajod lesz, garantáltan utána már nem leszel beszámítható. ;] ;] ;] Ja izé ez csak magánvélemény, a valósággal való bármi egyezés a véletlen műve. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz DrDobos #1833 üzenetére

    Valamikor nemsokkal a SARS-V2 intézkedések előtt mentem be oda. Csináltak auditológiát, és kijött a "vezetéses hallásvesztés" mindkét fülre. Felírtak antibiotikumos orrkenőcsöt, antihisztamint, szteroidos és érszűkítő orrspray-t, illetve izotóniás orrmosást. Csak azután a vírus miatt ~2 évig nem tudtam visszamenni kontrollra (ha próbáltam, akkor elijesztetek, hogy ott mindenki SARS tesztre vár).
    Mikor már újra visszamentem, akkor ellőről kezdték az egészet (kidobták a ~2 éves előzményeket, mert "mikor volt már az?"), és 1:1 ugyan ez történt. Kivéve, hogy most úgy csináltuk az audiológiát, hogy előtte megfújtam az orrom, és így az egyik fülem a referencia +-/-0 db egyenest produkálta, a másik (bal, ami most rosszalkodik) egy kevésbé vezetéses hallásvesztést, mint régen. De a gyógymód ugyan ez (antiXY, sprayXY, mosás...).
    Most azért sem mentem még be újra, mert ~2 hete várom, hogy végezzen a szerelő az autómmal (vidéken lakom, és utálok buszozni), illetve csak mára lett "ez már nagy gáz" az állapot (eddig csak átmeneti volt, ma egész nap dugult a bal fülem).

    Régen egy magánorvos azt mondta, hogy inkább szívjam csak be, ne pumpáljam kifelé, és ha kell, akkor beültetnek nekem egy műanyag implantátumot a fülcimpám mögé, amin át kiszellőzhet a belső fül. De ezt az EHO-s orvos is hülyeségnek tartaj, és én sem szeretném.
    Talán valami olyasmi kéne, hogy egy műanyag, endoszkóp-szerű akármivel "végig vájjak" nekem ezeket a "csővezetékeket" az eltömődésektől, és egy darabig az EHO-sok által felírt anti*-ok mellett rendszeresen fújkálom befelé az orromat (mikor már egyik sincs eldugulva, és nem váladékot fújok beléjük), illetve rágom a rágógumit, mint aki mentolfüggő, aztán hátha...

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák