Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szada85

    aktív tag

    válasz Petyyyyy #67926 üzenetére

    Pedig az eddigi tapasztalat ( akár felni, akár most az autóval ), hogy mindenki elöre, látatlanban is igyekszik alkudni.

    Persze lehet hivatkozni a távolságra ( általában erre fogják, hogy nem szeretne 2x3-4-500 km-t utazni, ha úgysem hajlok az ajánlatára ), másfelöl én is pimaszságnak tartom, és szerintem a legritkább esetben müködhet már elöre beböfögni valami komolytalan árat, sokan bele is írják a hírdetésbe, hogy megnézés nélkül az árról szóba se áll az érdeklödövel, vagy épp ne írogassan neki " Mennyi a vége fönök " üzeneteket, mert nem fogja megválaszolni. Nem egyszerü a helyzet, tény. :)

    Az eddigi kedvencem - akinek sikerült kizökkentenie még a komfortzónámból is -, aki a 270€-s felnit ( 1-2 tárolásból adódó pötty Volt rajta, amúgy hibátlanok ) látatlanban lealkudta 200-ra ( mert Ö úgye 200km-röl jön, ójajj ), majd megegyezés után elkezde, hogy " akkor jön, de még ha talál a felnin, akkor hibánként 5€ mínusz az alkudott árból...
    Elég sokadik verzióját sikerült olyanra finomítanom a válasznak, hogy mégse zökkentsem ki a csúnya gonosz világba a mesekönyvböl, amiben élt...természetesen nem adtam el neki, 4 nappal késöbb elvitték 250-ért...

    Attól a fejem még Clooneysodhat, mert a testalkatom Jabbá-é... :DDD :DDD :DDD

Új hozzászólás Aktív témák