Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz Declare #58032 üzenetére

    te most negyon sűrő apatejet ehettél reggelire, mert geci vagy, de nagyon! :W

    olvasd el légyszi, amit írtam és azt írd vissza, ne a szelektív kis memóriádból, mert azt látom, hogy az amnézia késői tüneteitől szenvedsz, vagy szövegértési gondjaid vannak(1,5dci, 1,6tdci és 1,6 cr tdi, amit írtam, nem mindet).
    a kettős tömegű igen hamar fossá tud menni, ha az ember városban rugatja, ez tény, taxisok is ha tehetik kettőstömegű kiváltó szettet rakatnak a szarjaikba, mert az bár jobban rázza az autót, de épp leszarják!

    akkor mesélj a kőkorszaki turbó benzines fogyasztásáról egy 1,7 cdti volánja mögül, annyira várom a tapasztalataid...... :(

    (#58034) trassher: én minőségi gondot nem tapasztaltam vele, a ph2-es még dizájnra is kicsit vagányabb, mint a korabeli opel vonal(az olyan sivár szürke), helyben is el tudtam ezzel a magassággal férni(184cm, kombi megane 2), igaz én inkább emelni szoktam az ülésen és nem hátrafelé tolni és a padlólemezen ülni, de biztos a teherautó miatti megszokásból, szeretek kilátni belőle! csakis a kombit mondanám, nem a békaseggű változatát, mert az megosztó, de számomra csúnya is és funkcionálisan sem jó!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák