Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz AMD Power #46084 üzenetére

    A sima MOL-os 95-ös benzinhez képest nálam kicsivel jobban jár a motor (Z18XE). Alacsonyabb fordulaton is megjött a nyomaték, udvarból való kiállásnál, egy kisebb emelkedőn 1-es alapjáraton is felmegy. MOL-nak a hagyományos 95-ösével kis gáz mindig kellett, vagy fulladt. Hangban, fogyasztásban nem vettem észre különbséget.

    (#46083) trassher: Asszem egy darabig nem fogom azt sem kipróbálni, nem nagyon van a közelben havas útszakasz. :DDD Majd az esős időben egy kihalt aszfaltos szakaszon teszek még egy próbát.

    [ Szerkesztve ]

  • w333

    félisten

    válasz AMD Power #46084 üzenetére

    Csak a legdrágább MaxMotion 100 -s származik az Osztrákoktól, a többi az mind Mol benzin csak az adalék más benne :))

    Különben mindenképp próbáld ki 98 -s és 100 -t is, tudom hogy drágább de árban kb. ugyan ott vagy vele mivel jóval kevesebbet eszik az autó ráadásul jobban is megy :K

    Én Agip -tól többé nem nagyon akarok tankolni ismerőseim szerint és én is tapasztaltam hogy nem húz az autó, nyomom a gázt és erőlködik (én arra tippelnék hogy keverik a sima 95 -t a 85 -s etanollal) viszont a múltkor tankoltam a legolcsóbb (339Ft) Shell Fuel Save 95 és semmi baj nincs vele, szépen megy :)

    De mondom az OMW 100 -s nagyon bika, csak ajánlani tudom :C

    Szerk.

    Napi szinten kb. ugyanazokat a kilométereket teszem meg (meló majd bevásárlás) és kb. 3 hetente szoktam fullba tankolni az autót és ahogy 30 liter alá megy a mutató már megyek is a kútra, viszont az OMW 100 -al eltelt 3 hét ugyan az volt az útvonal + forgalom is és 3 hét után nem ment 30 liter alá a mutató, sőt kicsit felette volt, szóval amennyivel drágább annyival jobb is, árban kb. ugyan ott vagy viszont élményben sokkal jobb :D

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák