Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F_Gergely

    őstag

    válasz AMD Power #42265 üzenetére

    Na igen, se családom, se gyerek, én meg örülök hogy elvagyok a kocsival, tudok vele legózni - oké néha kicsit drága...
    Igazából mivel én vezetem, nem nagyon érdekel más mit gondol, viszont eléggé maximalista típus vagyok, és szeretem a saját ízlésemre, stílusomra alakítani azt amit használok. (kerékpárt is vázig szétszedtem és úgy válogattam hozzá új alkatrészeket)

    (#42267) haddent
    Omega egy zseniális autó, imádom, de nem vennék. Gyönyörűen néz ki, nagyon jól felextrázott, de valahogy a kombi nekem nem az igazi. Az már túl hullaszállítós, sedan meg nekem kicsi, szeretem ha tudok pakolni az autóba (kerékpárokat is utastérben viszem, vectrába tök jól beférnek az üléseket lehajtva). Van egy ismerős ő nagy mercis, most valami 4000+ köbcentis verdája van de 20+ litert eszik bár nála nem számít mert leszarja :DDD
    Talán azt egy kicsit bánom hogy nem 2.2 a motorja annak már közel 300 a nyomatéka. De formára számomra az egyik legszebb autó, kivül-belül egyaránt, persze vannak jellegzetes opel megoldások amiktől fogom a fejem, de hát így szép az élet :D

Új hozzászólás Aktív témák