Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gban

    Közösségépítő

    válasz Declare #33572 üzenetére

    GM olaj: 4-5 periódusig az volt benne nekem, most Mobil1 van benne, de csak azért mert ez volt olcsón a szerelőnél, mondta, ne vigyek olajat.
    Opel bontós (illetve már csak bolt, mert a zuglói önkormányzat betiltotta a bontást a kerületben :Y ) barátom ajánlotta, és neki is ezt teszi bele, tehát tuti nem hamis.
    A lényeg, hogy először úgy éreztem / hallottam, jobb volt neki a GM. Már nem foglalkozok annyira vele, de nekem semmi bajom nem volt vele, és simán beletenném megint.
    Azért az sem mindegy az ilyen eseteknél, mikor leírják hogy tönkretette, hogy hamis volt-e vagy sem, és a megfelelő értékű volt-e.
    Sokáig azt hittem a hírek alapján, hogy a GM-et nem hamisítják, mert nem elég márkás, aztán valahol azt írták, hogy dehogynem, sőt, igen jelentős mennyiségben.

    Amúgy a linkelt cikk érdekes, de még érdekesek a kommentek :K
    Ha megnézitek, aki tapasztalatot ír le, az semmi rosszat nem mond róla, aki meg elméletek alapján mond véleményt, az szidja a GM olajat.
    Ismerős a tendencia, hogy mi alapján nyilvánít véleményt a két csoport :B :U
    De senki ne vegye sértésnek :))

    [ Szerkesztve ]

    Postázást nem vállalok.

Új hozzászólás Aktív témák