Új hozzászólás Aktív témák

  • Albi001

    tag

    Sziasztok!

    Van egy érdekes problémám, nem tudom járt-e már így valaki, illetve van-e tipp a dolog megoldására?

    Nem rég derült ki a probléma, és nem is leelenőrizhető, hogy hány esetet érint.

    A jelenség röviden az, hogy van pár ember a névjegyalbumban, aki nem tud hívni. Felhívnak, náluk kicseng és nekem a telefon nem jelzi. A probléma következetes. Ezt úgy értem, hogy ha valakit nem jelez ki, azt soha (tehát nem úgy, hogy egyszer jó, egyszer meg nem). Viszont közel sem mindenkinél teszi. Igazából nem is tudom, hogy hány kontantot érint, mert véletlenül derül ki, ha valaki nem ér el (pl ír egy sms-t, hogy miért nem veszem fel). Az sms-eket megkapom tőlük.
    További érdekesség: van egy kontaktok, akinek 2 száma is fel van víve. Csak az egyik számát érinti a fent megnevezett jelenség. Ha törlöm a névjegyét, akkor már mind a két számot kijelzi ha hív. Viszont ha újra létrehozom a négyvjegyet, akkor megint ugyan az a jelenség, tehát az egyik számáról kezdeményezett hívás nem jelentkezik nálam. :W

    A kártyát átraktam másik telefonba, ott nem jelentkezett a dolog...
    Szolgáltató azt mondta a hiba nálam (készülékben) van.

    Hálás lennék ha lenne ötlet. :R

Új hozzászólás Aktív témák