Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Airwave

    csendes tag

    válasz bigdee888 #50 üzenetére

    Hááát …. Köszi az ötletet, de bavallom, nem nagyon szerettem volna találomra más-más firmware-kel installálgatni a gépet, meglehetősen időigényes szórakozás, meg aztán mert eleve uszkve 1,31 v. 1.29-el jött a gép tekintve, hogy több mint egy hónapot töltött geekbuying raktárban a fekete keret hiánya, majd meg a holdújév miatt. És ugyebár mintkét firmware-el behalt. (Amúgy már az 1.35-ös firmware jelent meg, nézegettem, szinte mindegyik ismertetése úgy kezdődik, hogy ez a változat javítja a gép stabilitását – ez, meg az is némileg aggasztó, hogy havonta 1,5 .. 2 változat jön ki.)
    Viszont elgondolkoztam rajta, hogy az XBMC media center volt az abszolút közös pont a behalások alkalmával. Utánanézegettem a 12.0 még csak fejlesztői változat és a kompatibilitási lista is eléggé hiányos, jó néhány kütyü pl. eleve nem kompatibilis vele. Jelenleg újrahúztam Onda-t, hálózati eléréshez sok olvasgatás után CifsManager-t vetettem be, ami virtuálisan befűzi a hálózati megosztásokat a gép memóriájához. Most root-olt a gép, rajta van 4-5 szimpla játék, a CifsManager és újra az Aldiko, meg Avast. És már harmadik napja megy akadozás, probléma nélkül!
    Érdekesség, hogy ha a CifsManager elindul, az USB kapcsolat nem látja a gép memóriáját (oda van becsatolva a hálózati tároló), csak újraindítás után. Ennek azért lehet oka, mert hülyén néz ki, ha az USB-n, majd Wifi-n keresztül látom a hálózatot, mintha a gép memóriája lenne.
    Szóval egyelőre béke van, ha a gyógyulóban lévő beteg állapotában rosszabbodás lépne fel jelentkezem.

Új hozzászólás Aktív témák