Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lujó55

    őstag

    Első felindulásból lenyomtam néhány stampó jégert :O :O :O
    Vettünk egy lakást 2010-ben aminek az illetékét szerettük volna részletekben megfizetni. Levelet írtunk az illetékhivatalnak, hogy részletekben szeretnénk megfizetni az illetéket. hónapokig le se szarták a levelet, telefonálgattam, hogy mi legyen? megadták-e a részletfizetést, meg hogy kell-e fizetnem. kb. 6 hónap elteltével jött a válasz, hogy elutasították és 15 napon belül fizessem be az illetéket. kurvaanyázások közepette már másnap reggel kivette a feleségem a pénzt és befizette a postán a mellékelt csekken. azt hittük minden lezárult.
    ma kaptam egy levelet a NAV-tól, hogy 2010-2011 évben halmozódott adóhátralékomat 15 napon belül fizessem be. ki van nyomtatva mindkét év lekönyvelt adótételem az SzJA-val együtt és ott virít, hogy az illeték 60+132 napra mennyi. Rohadjanak meg!!! :(( :((
    De hát nem én pénecoltam azzal a szarral egy fél évig, hanem ők ültek az ügyemen és azt követően egyből be lett fizetve.
    Valaki járt már hasonlóan? Még soha nem tartoztam az APEH-nak :O :O ráadásul a fizetendő összeg sem kevés. Mit csináljak? Valami ötlet? A "tartozást" természetesen befizetem gyorsan, de emellett nem szivesen mennék el szó nélkül. Van olyan kollégám akinek megadták a részletfizetést és nem baszakodnak vele. Engem miért találtak meg ezzel amikor még csak nem is jogos? :F

Új hozzászólás Aktív témák