Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorgi Kormi

    senior tag

    válasz Celtis #51413 üzenetére

    Maradjunk annyiban , hogy ebben a két sávban nálam a ting ting , a focinál nem látszik , de pl. :ma reggel néztem sima tévécsatornát ( hírek ,stb.) és ugye reklám is elég sok téli fehér vagy világosabb háttérrel , na ott azonnal kiszúrom :
    a" nikotin csíkos "(barnás) elszíneződést , legalább nem rózsaszínű. Most meg leszek kövezve: múltkor belenéztem a Psycho (fekete/fehér 1960)klasszikusba és jól látható a két sávban az elszíneződés. A DV tartalmaknál (Netflixen)valószínűleg , még azért nem szúrtam ki , mert azok pörgősebb filmek voltak és a rendezők "direkt" nem raktak be tartósan havas tájakat és kék égboltolkat a háttérbe ( a" szemetek") vagy a tartalom pörgőssége ( erotikus színésznői teljesítmény) miatt nem volt időm a ting tinget keresni. ;]

    Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

Új hozzászólás Aktív témák