Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz bokrosolajos #307 üzenetére

    Nem értelek... ez az SJCAM forgalmazásáról szól... hogy a Wayteq forgalmazza... ergó a Wayteq logós kam más tészta! Az a márka... ez meg a "forgalmazó"....

    Ez most olyan, hogy a Tesco bejelentené, hogy forgalmazza a Samsung TV-t... ergó garanciát is "kénytelenek adni" - biztosítani & szervízelést - cserét... mint "hivatalos importőr"...

    Én amit mutattak képet az alapján nem venném meg a Wayteq-t... inkább fizetek 5E-rrel többet, de eredeti SJCAM legyen! Az már elég jól bizonyított!

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

  • bokrosolajos

    őstag

    válasz bokrosolajos #307 üzenetére

    Mit nem értesz ezen? Ők a kizárólagos importőrök Magyarországon, Minden ami nem rajtuk keresztül érkezik, fekete import! Ne keverd a forgalmazókkal

    Lejárt mire átbújtam magam egy orosz oldalon ...

    - HD 1000W készüléknél 12 MP-es OmniVision CMOS érzékelő
    - SJ 4000 készüléknél 12 MP-es Aptina AR0330 CMOS érzékelő
    van feltüntetve az immár hivatalos forgalmazó Wayteq magyar nyelvű oldalán

    Az Omnivision nincs definiálva, de amit találtam orosz oldalt, az SJ 4000-ben használt Aptina szenzort hasonlítják egy előbb említettel. (mindkettő USA gyártmány)
    Ebből a következőket olvastam ki: mind a kettő elég jó szenzor, az Omnié nagyobb érzékenységgel dolgozik a CMOS szenzor a magasabb felületi sűrűsége miatt

    Aztán hogy ez van-e benne, a Jóisten se tudná megmondani, a kereskedés meg végképp!
    De ezek szerint nem lehet olyan xar a képe, mint az a rózsaszín köd, amit láttam pár oldallal visszább (lehet az a készülék maga egyedileg hulladék? volt)

    Remélem segíthettem, vagy még inkább elbizonytalanítottam mindenkit?
    :D

    [ Szerkesztve ]

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz bokrosolajos #307 üzenetére

    "SJCAM Wayteq név alatt kerülhet forgalomba"

    Én ilyet nem olvastam a linkelt cikkben, kár volt ezt a "címet" adnod ennek a linknek, mert erősen félrevezető.
    Az, hogy a Wayteq forgalmazza az nem azt jelenti, hogy a nevére veszi és Wayteq felirattal kerülnek itthon a boltokba SJCAM kamerák. Tehát a Wayteq márkájú "klón" kamera továbbra sem SJCAM kamera.

    "Minden ami nem rajtuk keresztül érkezik, fekete import!"

    Másik erős tévedés. Egyrészt sehol nem olvastam kizárólagosságot. Másrészt amit a többi cég csinál, vagyis, hogy behozzák az SJCAM termékeket és garanciával, amelyet rajtuk keresztül lehet érvényesíteni az inkább szürket import ha már mindenképp jelzővel kell ellátni, de fekete semmiképp. Legyünk tisztában a fogalmakkal, mielőtt sikerül itt akár tévedésből is több embert megvezetni.

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák