Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz aAron_ #243 üzenetére

    Én biztos nem venném meg... már elavult az első generációs GoPro!

    Árak... Hmm
    Eredeti SJCAM SJ4000 ~25-30E (újonnal - magyar ár)
    Eredeti SJCAM SJ4000 WiFi ~35-40E Ft (újonnal - magyar ár)
    SONY AS20 (újonnal - magyar ár aprós oldalakon ~30-35E Ft, egyébként bolti ár 60E Ft)
    Xiaomi YI (újonnal - külföld vámolva - ÁFÁzva: ~35-40E Ft - még friss eresztés szal nincs magyar forgalmazó... idővel tuti lesz... hasonló áron... ~40E magyar garanciával, stb.)

    (minőségekre ezek ár/érték arányba a legjobbak)

    2014-es "fapados" GoPro HERO: ~40-45E
    GoPro3+ SILVER: ~95-100E
    GoPro4 SILVER: ~-120-130E

    Ugyebár használt esetén -20-30%-al lehet számolni, ennek megfelelően az új árakat írtam...
    Írhattam volna még az SJ1000 vagy SJ5000-et is, csak pl. SJ5000 már magasabb árszint!
    (Külföld esetén egy -10-20%-al lehet számolni... de úgy meg hosszú szállítással is... 1hét EU vagy 1hónap Amerika / Kína)

    Szerintem aki koca felvételeket akar, és tényleg nem profi vágásra.. minőségre, annak az SJ4000-SJ5000 tökéletes választás! Pláne "első" sportkamerának! (nem amatőröknek... én hobbiszintűnek tartom-mondom magam és tökéletesen kielégíti a hobbi szintű felhasználásaimat.... (mefelelő utómunkával még profi felvételeket is kilehet hozni belőle... bár ahhoz már inkább SJ5000-t tartok)
    amatőr->hobbi->profi

    Én megelégedéssel használom őket és ismerősi körömbe is jó páran... Volt aki nem hitte el, hogy ennyiért ilyen minőséget kapni... ő pont egy "GoProbuzi" volt! :D

    Aztán a kinövi, jobb minőségre... 4K, szuperlassítás, stb. vágyik, akkor GoPro3 Black és GoPro4, stb. változatok! (persze utánaolvasni, mert GoPro és GoPro között is van különbség... White-Silver-Black)

    De fentebb az árak.. lehet mérlegelni! :)

    Újonnal vagy használtan.... belföld vagy külföld (EU-n kívül esetén +ÁFA és VÁM), stb.

    Ha esetleg van kérdés - szívesen segítek... pro-kontra érvek egy-egy modell - típus esetén mellett / ellen!

    Ez a "legnépszerűbb GoPro" topik, így gondolom itt találni a legtöbb releváns választ a GoPro-s kérdésre...
    http://prohardver.hu/tema/re_gopro_hd_hero_3_kicsi_konnyu_es_sportos_az_uj/friss.html

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák