Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz szőröscica #80226 üzenetére

    Ez olyan, mint amikor az egyik korábbi munkahelyemen (multinacionális, piacvezető nagyvállalat) az első napomon felhívtam az it-t, hogy nem tudok bejelentkezni, pedig megvan az azonosítóm/jelszavam, mire a kolléga azzal nyitott, hogy mi is az azonosító-jelszó páros? Mondom ez valami teszt? De azt mondta, ha nem mondom meg, nem tud segíteni. WTF. Tekintve, hogy töküres, még használatlan profil volt, és a céges rövidhívón hívtam őket, bevállaltam.

    Ja, a whatsapp nem a céges mobilon van most sem, mert oda nem lehet semmit telepíteni, hanem a priváton. Én mondjuk azt is jeleztem, hogy engem a privát számomon csak akkor merjenek hívni munkaügyben, ha valaki meghalt, mert csak vészhelyzeti kapcsolattartásra van megadva, és csak a hr-nek, szóval ha a főnököm nem felejti el sürgősen (én nem adtam meg neki), akkor hisztis leszek. Azóta whatsappon sem nagyon küldözget semmit, illetve előtte szól, hogy átküldené ezt-azt. Hiába mondom neki, hogy jöhet rögtön a céges mail-címre, csak néz bután, hogy mit akarok. ¯\_(ツ)_/¯

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák