Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz erdey_a #73766 üzenetére

    Rengeteg helyrol az jon, hogy ha csak enyhe tunetekkel is atesel rajta, akkor is karosodnak a belso szerveid.
    Volt egy magyar doki nyilatkozata a neten, nincs kedvem most keresgelni. Valami olyat mondott, a szamokat nezve vannak a halottak, a betegek meg a “gyogyultak”.

    Es hat a milyen sokan gyogyulnak fel belole.... aztan ezekbol rengeteg van aki kitarto rehabilitacios kezelessel majd talan egyedul is kepesek lesznek kimenni pisalni a wc-re.

    A nemet tanulmany par napja szinten ide kanyarodott ki, azt se keresgelem...
    100 betegbol 78-nal mutathato ki szivkarosodas?

    infos vagyok, dolgozok par rendelonek-mutonek, kozben nem akartam, de vallalkozo is lettem mellette.
    Ejjelente amikor ures az epulet, megyek es 6-8 retegu legszuroket rakok fel vagy
    ahol 2-3 ember melozott eddig egy irodaba, vagy cubicles...szedem szet oket. Jonnek a gipszkartonosok, es falat huznak, ajtot-ablakot vagnak, en meg jovok megint hozom a halozatot meg a telefont.

    Teljes klima rendszer csere, olyan penzeket boritanak a megelozesbe, hogy nem hiszed el. Arajanlat nelkul melozom, annyi lesz amennyi csak csinaljam. A fonok-cegtulaj kikoltozott az irodajabol, mert fel lett szabdalba tobb kicsire,hogy meg tobb dolgozot tudjanak elfalazni.

    A cel nagyon az,hogy senki se essen at egyszer sem.

Új hozzászólás Aktív témák