Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Danex #2051 üzenetére

    én barátomnál kicsit másképp jött ki a matek, mikor megjelentek a 3070-ek akkor 2080s-ek volt hogy 200e alatt is mentek, a "jobb" 3070-ek meg 240-250e volt alzán
    neki meg ráadásul ftw3-a volt, upgradelt garral, nem vált
    aztán elszaladtak az árak és akkor eszébe jutott lehet váltana mégis ((( : 40e ft ráfizetéssel lett neki suprim 3070 - amit én vettem előtte és így nem herdáltam el hanem az övé lett és a régi kártyáját én adtam el, de ha aznap nem viszik el mikor átkerült hozzám és felraktam másnap már +20e-ért adtam volna, akkor csak 20e-be került volna neki a váltás, de így is jól járt -
    én meg direkt nem tartottam meg 3060ti/3070-et, az már nyerészkedés lett volna ( : tudtam hogy felmennek az árak, azt nem hogy ennyire gyorsan, ha megtartom úgyis eladom és akkor drágán

    envagyok
    mondtam neked nemrég a várva várt 100e ft-os pár hónapos 3060 ti gondolatodra biztosan fogsz kapni annyiért
    kérdés csak melyik évben ( : hiába jelenti be nv a non-ti akármennyiért, mikor szerencsés vagy ha gtx 1660-at 150e ft-ért tudsz venni
    nem tart örökké, régen is volt hasonló helyzet
    de az csak hasonló volt, sokkal nagyobb lett a bányászda őrület
    itt reálisan több hónap még amikor lesznek újra készletek és visszaállt árak, ha persze nem "feletik" véletlen magasabban az árakat
    sajnos amd még mindig alig gyárt vga-t, ez is növelte a hiányt

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák