Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabeska

    addikt

    válasz Laraxior #2049 üzenetére

    Én tényleg nem értem, kell lennie valamiféle "kontakt-láncnak" a gyártótól akár az Aqua-ig, beszállítón, nagykeren, akármin keresztül, és szólni, hogy ti barmok, ne tegyétek ki a honlapra hogy eladó, mert rohadtul nincs eladó, majd csak hetek, hónapok múlva lesz. Sok ész szorult mindenkibe úgy látom. Én sem hirdettem meg még itt olyan terméket használtan 2 hónapra előre pl, amit még meg sem vettem... :U Az hagyján, hogy Te pl feltetted ide poénból a nem létező kártyát ( ;] ), a szomorú az, hogy ezt az Aqua, Caseking, sőt az Amazon is bejátssza ekkora cégként és hírnévvel. Komolyan Ennyi erővel a 4080-at is kitehették volna már. Azt meg nem hiszem el, hogy nem számítottak a túlkeresletre az Nvidiánál ekkora hype után, sok sok szakemberrel a zsebükben, 75 meg 100%-os gyorsulásokkal dobálózva "féláron". De akkor miért nem adták át az infót a többieknek, hogy csak x darab lesz elérhető eleinte? Persze ott biztosan jobban tudják mint én, csak egy nyomi fórumozó vagyok :DDD És mondjuk ha a beszállítóm sem tud semmit, hogy mi mikor jön, nem tenném ki az oldalamra a nemlétezőt, hogy vegyétek ahányan vagytok, majd 'megógyuk a káoszt... :(

    [ Szerkesztve ]

    F1

  • boogie84

    veterán

    válasz Laraxior #2049 üzenetére

    Szerintem nV által generált "hiánynak" vagyunk tanúi, hogy kicsit feltornázzák az árakat. Nem akarták ők ilyen gyorsan elengedni azokat a 20as sorozatbeli árakat... :U
    Novemberig azt fogjuk itt olvasni napi 300hsz-ben, hogy miért nincs kártya, mennyi a kamu, mennyi a poén a kártyákkal kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

    A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Új hozzászólás Aktív témák