Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Liner

    aktív tag

    válasz t72killer #48 üzenetére

    Sajnos igen. Amíg ugye ugyse volt erősebb magában nem volt mire kacsintgatni de ahogy elnézem lassan mehet a csere.. Végülis 2 db 1 éves 1080 Ti-t szerintem nem nehéz elsütni. Asus OC. De szomorú mert ami támogatja az meg nagyon brutál.. Például Dying Lightnál tűnt fel először, hogy pfffújjj mit művelek.. :) Egész addig csak agyatlan trancsír ment utána már rendesen gusztustalan volt. :) Sokat ér az FPS nagyon.
    Az igazi gyomorszájba rúgás az az Origins. Néha még benézek hátha.. Érthetetlen... Ha Black Flaget ilyen tökél.etesen megcsinálták.. Szerintem az Origins buktatta meg az SLI-t Legalábbis nálam. Mondjuk most beraktam Middle Earthöt nem néztem, utána támogatja e de biztos vagyok benne mert olyan garfikát hpz és olyan gyorsan, hogy az hihetetlen.
    Bárki is készíti azt a játékot le a kalappal. Bár még nagyon az elején járok de már most hihetlen jó. MIilyen lessz.. Az előző az teljesen hibátlanra sikeredett.

    [ Szerkesztve ]

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

Új hozzászólás Aktív témák