Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Puma K #91940 üzenetére

    ~50 órám van eddig a Steames verzióban de még egyetlen kósza buggal sem találkoztam.

    Sztoryt tolom, ti feltételezem az Online részét és azzal szoptok.

    Az egyedüli dolog ami említésre méltó, hogy Vulkan alatt csinál hülyeségeket a játék, eltűnő/megjelenő fények, árnyékok és textúrák. DX12-vel hibátlan.

    <Summon Abu>
    ..ez azért van mert a Pacal buta és az RDR2-be implementált Vulkan egy speciális szenzortengeren ereszti át az NDK-s babakocsi elhasznált fékolaját mielőtt kiszámoltatja vele a Pi-t harmincezredik tizedesig, fejenállva.., merakonzol!
    <despawned>

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • keIdor

    titán

    válasz Puma K #91940 üzenetére

    Pedig mennyire vártad.

    Nálam semmi baj nincs vele amúgy, nekem is Steamen van meg, direkt megvártam.
    47 óra, eddig hibátlan, harmadik végigjátszás amúgy. :) Nyílván előző kettő konzol...
    Én az onlineba maximum 30 percet tettem az is XOX, engem nem köt le, szerintem gagyi és pont a Single varázsa hiányzik belőle. Meg nem beszél a karakter... :D
    GTA: Onlinet is nem egy ismerősöm "erőltette", abba ment jó néhány óra, de az se fogott meg és ment parkolópályára, a Singlet viszont ott is háromszor vittem ki az évek során. Persze senki sem egyforma, ha multiplayer, nálam a CoD: MW most nagyon bejön, de az más világ.
    Igaz eléggé ki van maxolva, de annyi maximum a problémám, hogy a Pascal vihetné jobban, 30-60 fps-el játszom, 40+ felett a G-Sync miatt már simának érzem, alatta viszont "szaggat".
    Várom már az Ampere-t, ennek a játéknak kéne, ráadásul MSAA-t még be se kapcsoltam, de az sem ártana TAA helyett, mert marhára mossa a képet.

    NVMe tulajkéne mondom, szerintem home usernek nulla értelme van, költsd VGA-ra, mert azt érzed meg.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák