Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz Abu85 #89840 üzenetére

    Már csak azt nem értem, hogy ha tudják, nem okoz gondot neki, miért nem offsetelik, hogy a marketing jobb legyen. Gondot nem okozna, ergó a jelenlegi negatív sajtót érték csak el az egésszel. Nyilván nV oldalon ugyanez játszik, a fizikát ők sem hágják meg, de azzal, hogy nem kötik a userek orrára a dolgot, a pénztárcákat annál hatékonyabban..persze azon lehet lamentálni, melyik az erkölcsösebb, de a kapitalizmusban nincs helye ilyesminek :S

    Az X procik TCTL offsetje ugyanez..egyszerűen közölni kellett volna az optimális tartományt, aztán a userekre bízni a hűtő választást..ehelyett mi van? Laikus tömegek nem értik mi a toszért izzik a proci..közben meg ugye nem is. Öngól szitu megint..nem tervezőkre van szükség ezen a szinten már, hanem marketingesekre.

    [ Szerkesztve ]

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz Abu85 #89840 üzenetére

    igazabol erre kene jobban ramenni, es kommunikalni. felvenni monjuk esetleg egy megfelelo embert UIt fejleszteni a catalysthoz/wattmanhoz, mondjuk esetleg data visualization speccel. ezt teljesen komolyan mondom, a jelenlegi catalyst UI van annyira hasznalhatatlanul szornyu, mint a win8 csempei es ha engem kerdezel, en kerdes nelkul mennek vissza a 2014es nem-reszponziv-de-megtalalaok-mindent NV / AMD designra.

    elso ryzennel valszeg amiatt nem volt nagyobb problema ebbol, mert a nagyobb nyolcmagosokra a raktarsepresig jellemzoen mindenki intel hedt/i7 helyett/-rol valtott, aztan az ember nemi fejvakaras utan elfogadta, hogy oke, hat ez meleg. en is neztem neha, hogy 60 fokos a proci gyarilag A piacon levo legjobb blokkal (EK supremacy evo full nickel), de azt meg felirtam annak a szamlajara, hogy hat a ket 290X miatt 47 fokos vizho nalam teljesen normalisnak szamit, a proci meg "vanilla" allapotban 140Wot huz mert az x370 titanium eleg liberalis, ha TDP keret be (nem) tartasarol van szo. esetleg a gyartastechnologia miatt meleg a ryzen mint a fene, mondjuk egy szivargos Q6600 / SB-E viszonylataban is, de elso production szerianal ez is megesik.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák