Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeTeR_33

    tag

    válasz AsakuraDave #106687 üzenetére

    Nem akarok belemenni.
    Ha a gyermekem véletlenül rá nyit rám és a páromra könnyebben el tudom neki magyarázni mit láthatott mintha egy másik férfit kúrnék...

    Az én ismereteim szerint a teremetés történetben Ádám és Éva szerepel nem pedig Ádám és Béla!

    Isten azért teremtette Ádám mellé Évát,mert együtt egy sazaporodásra képes pár.
    Innentől kezdve a homeszexualitás természet ellenes,mert eleve szaporodásra képtelen!

    Nem érdekel 2férfi 2 nő a 4fal közt mit csinál.
    Csak ne akarjon gyereket örökbe fogadni,ne akarjon egyenlő jogokat az ilyen beteg állat!
    És ne akarja,hogy elfogafdjam!!Ne menjen ki az utcára verni magát,hogy fogadjam el,mert nem tudom elfogadni,mert természet ellenes.
    Ezek az emberek egytől egyig betegek!Elmegyógy intézetbe lenne az ilyeneknek a helye!!!
    Örüljenek,hogy egyáltalán helyük van a társadalomban.

    Fogadjam el a másságot??Ha szegény másik emberben más hajlam van mint bennem..
    Ennyi erővel fogadjuk el akkor a pedofilt is..... :U

    [ Szerkesztve ]

    , GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

  • TTomax

    nagyúr

    válasz AsakuraDave #106687 üzenetére

    Hát én 12éves koromban nevelőotthonba kerültem.De inkább az mint ha egy meleg pár.Azért van ám egy csomó nevelőszülő,nem feltétlen kellene meleg párokat a gyermeknevelésbe bevonni.Mert mondhatsz akármit egy család az apa+anya,és egy gyermeknek azt kell látnia,mert az a követendő példa.Lehet rózsaszinkedni,csak majd nem lesz aki a nyugdíjad,tb-d stb.. fizesse. Én rendkívül toleráns vagyok,de aki melegnek született az fogadja el, hogy nem lehet gyermeke.

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák