Új hozzászólás Aktív témák

  • Gilthanas

    aktív tag

    Egy ideje már (más PH-s topicban is) minden hozzászólást elolvasok a 1070/1080-as kártyákról és bár bizsereg a tenyerem és teljesen indokolatlanul vágyom az újra, de azt gondolom, hogy számomra most egy tuningolt custom 980 Ti-t nem érdemes lecserélni. Ahogy olvastam ezzel más is hasonlóan van.
    Ki kell várni szépen a 1080Ti-t ha lesz egyáltalán, mert még egy suttogás formájában se lehetett róla hallani.

    Természetesen akinek ez nagyon fontos, megteheti, boldoggá teszi, továbbá sok energiát fektet a tuningba annak sajnos meg kell venni nincs mese.

    Bevallom a 4K eléggé mozgatja a fantáziám pár játékot már kipróbáltam ilyen felbontásban, de félő, hogy még a 1080 Ti custom sem fogja azt hozni ami nekem kellene. Hiába veszem le a kisimitást azért csak szeretnék minden mást very high-ra tenni. Persze az 1440p is tökéletes, de sajnos túl hamar néztem meg milyen 4K-ban egy játék és megfertőzött.

    Sokan írjátok, hogy egy váltásnál mennyi "bukás" van. Én próbálom úgy felfogni, hogy ameddig én azt a kártyát használtam addig én örültem neki, boldoggá tett és ez ennyibe került (a régi eladott kártya és az új kártya megvétele közti difire gondolok).

    [ Szerkesztve ]

    Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

Új hozzászólás Aktív témák