Új hozzászólás Aktív témák

  • Liner

    aktív tag

    válasz keIdor #31409 üzenetére

    Szigorúan nincs SLI de ahogy elmondtam 1 db 1080 al szebb mint a black flag SLI be be kell valljam és hát 1920x1080 révén gyors is. ergo szebb mint a Black flag 3840x2160 ultrába... Nekem van SLI m így össze tudom hasonlítani. Külföldi fórumokon megy a felháborodás, hogy akkor nem veszik meg a játékot szvsz magukkal csesznek ki én kikapcsoltam az SLI t had pihenjen a másik kártya és játszom így meg kell mondjam sima 1080 Ti vel is nagyon nagy élmény de szigorúan csak akkor ha az xperince által javasolt beállítást leveszem 1920x1080 120 hz re Kicsit túlbecsüli a kártyáját az xperience. Játszható de icipicit szaggat az-az icipicit Nekem elrontja játékot. Nekem jobb egy medium beállítás ha egyáltalán nem szaggat mint egy 4k ultra és épphogy szaggat. Egy játéknál a lényeg, szerintem, hogy menjen

    Kijavítom. Meg se rezzenjen. Onnantól van meg a játékélmény szvsz. 60 fps és sehol ne menjen az alá egy fps el se. Ez a játék...

    [ Szerkesztve ]

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

Új hozzászólás Aktív témák