Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz tobias88888 #1087 üzenetére

    Nézőpont kérdése az ár.

    Jelenesetben azt kell figyelembe venni, hogy ha neked az EVGA a kiszemelt kártya akkor ha innen rendeled pár napon belül nálad is a VGA.
    Jelenleg itthon az üzletekben csak elvétve lehet találkozni EVGA 1060-as kártyával az is az 1050 Ti 3GB-os verzió.

    Ha tudsz várni akkor lehet pár hét-hónap múlva itthon is elérhető lesz a boltokban az összes fajta 1060-as EVGA kártya és akkor itteni bolton keresztül él a szokásos garancia.
    Ha nem tudsz várni akkor ott a lehetőség hogy közvetlenül tőlük rendeld és akkor vannak extra lehetőségek amik ha érdekelnek járj utána :)

    A backplate szerintem nem annyira fontos dolog.
    Akkor látom egyedüli értelmét, ha úgy van kialakítva a backplate és maga a nyák is, hogy thermal pad-dal érintkezve hőt tud átvenni és levezetni a nyákról.
    Amúgy max dísz ha nem érintkezik máshol is a kártyával csak a rögzítőcsavaroknál.

    Ahogy én tudom (de majd kijavítanak ha tévedek) az EVGA a Gigabyte-hoz képest átlagban magasabb minőséget képvisel. Sőt mostanra (R.I.P BFG) az EVGA az első számú partnere az nVidia-nak Észak-Amerikában: [link]
    Szóval nem kis név, csak kevésbé ismert idehaza.

    Az, hogy a "németországi" helyesebben az európai ára 329€->104k Ft az azért lehetséges , mert te mint magánember közvetlenül a gyártótól tudod rendelni a saját terméküket: legyártják, behozzák, tárolják és értékesítik. Nincsenek extra szereplők akik ráteszik a hasznukat.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák