Új hozzászólás Aktív témák

  • Deylath26

    csendes tag

    Sziasztok!

    VGA vásárlás előtt vagyok ( váltás 7850 2gb ról ) és valaki másik topicban mondta, hogy ha már újonnan akarok venni 1050ti -t akkor ennyi erővel, már vehetek 1060 3gb-t használtan. R5 2600x mellé lenne

    Látom a különbséget a kettő között, tagadhatatlan a teljesítménybeli különbség és ha kifogok egy jó használtat, akkor persze nagyban szolgálni fog engem, csak szkeptikus vagyok ( simán lehet hogy bányászatra használták vagy kihajtották, amit nem említenek ), ezért gondoltam itt is körbekérdezek, hogy nektek mi a tapasztalatok. Ha 66 ezer lenne még mindig egy 1060 nyilván azt vennék...

    Igazából hosszú távra tervezek, de sose volt cél a 60 FPS ( nyilván jobb ), mindig azon voltak hogy 1080p minimumon elfusson egy játék 30 FPS-n, de általánosságba elmondható, hogy mostanság kerülgetem a AAA játékokat.

    Megjegyzés rant-ként: csak engem zavar, hogy benchmarkoknál sosincs egy külön értékelés ahol optimalizálva vannak beállítások? Nem különösebben érdekel ha AF-et leviszed 2-re 16 ról és valami parányi különbség van, miközbe kapsz emiatt 10% FPS boostot

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák