Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bim

    veterán

    válasz TTomax #12130 üzenetére

    lehet hogy nemsokára itt lesz Dodi72 gépe az enyémre állitva amiben egy galaxy gtx260 van egy E840 társaságában ami 3,9 ghz körül fog menni 2x2giga 1066mhz-es corsair társaságában.
    A gép komplett tuningoláson fog átesni.
    Melyik meghajtót tegyem fel? Olyan kell ami minden játékkal a legtökéletesebb mert szerintem mostanában nem lesz cserélve másikra.
    Pontos órajelek kellenének ahonnét el lehet indulni.
    Rivában hogyan lehet állitani hogy 3D alatt nagyobb venti mig 2D-ben alacsonyabb ventifordulat legyen..
    Mikor belőtem neki mindent installálok egy-két játékot és kiprobálom élőben mit megy 1600x1200-on a 4870-hez képest.
    Aki ugy gondolja hogy szépiteni fogok az eredményeken és a benyomásaimon bármelyik részre hajlóan az nagyon téved....

    Az árpolitikájával csalja át valszeg az atisokat.. Ennek nagyon örülök. :C Már az elején le kellett volna nyomni az árait az ati szintjére. ;)
    Megjegyzem: leszarom hogy valakinek atija vagy nv-je van.Nekem az a lényeg hogy mindenkinél jol fussanak a játékok és ne legyen bosszankodás driverek és szarul megirt játékok miatt.. ;)

Új hozzászólás Aktív témák