Új hozzászólás Aktív témák

  • Batmause

    tag

    Sziasztok!

    Engedjétek meg, hogy bemutassam az én táskámat. Nagyon sokat keresgettem, mire megtaláltam.

    Samsonite Out-Liners - blue

    A táska két részes, cipzárral leválaszthatóak egymásról.
    Alapvetően egy túratáska formáját örökölte, annak előnyeivel és hátrányaival.

    A főrész egy szimpla hátitáska. Egy rekeszes, de belül egy külön részt készítettek a hálózati töltőnek. A belső részben simán elfér a noteszgépem - 15,4" -, a hálózati töltője és a hűtőpad is. Ezek mellett oldalt bőven elfér még a szemüvegtok, borotvahab, kontaktlencse-folyadék, és más ilyen cuccosok - azért írom le ezeket, mert tényleg hatalmas. Az elején két cipzár található, irattartóval és egy másik tartórekesszel.

    A másik rész egy kézitáska. A külsőrészt irólapoknak és nyomtatólapoknak tartom fel. Az első belső részben találhatunk mp3-lejátszó tartót, tolltartót és szép nagy férőhelyet. A másik rész két rekeszes, középen nagy szivacs elválasztóval. Akár két laptop is kényelmesen elfér benne.

    A táskán találhatunk egy csatos szíjat, amely akkor jön jól, ha nagyon megpakoljuk a táskát. Belül hátmerevítő van - amely S-alakú - és ezáltal nem leszünk púposak.
    A táska varrása nagyon profi, véletlen sem engednek el a varrások.

    A vállszíjat rontották el, hogyha nagyon megpakoljuk akkor egész napos hordás után lila foltot hagy az ember vállál. Ezt az egy malőrt leszámítva iszonytatóan jó táska. Koleszosoknak erősen ajánlom.

Új hozzászólás Aktív témák