Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    Segítség srcácok!

    Oltári nagy gondom van :(
    Van egy Clevo (D470W) P4 2.66 GHz-es laptop a családnál kölcsönbe már jó ideje. A tulaj elég zsíros és ''apósnak'' kölcsönadta bizonytalan időre.
    Nem tudom az a láma mit csinált vele -lehet, hogy semmit-, de egyik napról a másikra benne lévő CD combo drive (Cd író/olvasó/DVD olvasó) teljesen totálkár lett.

    Úgy döntöttünk, hogy veszünk valamilyen slim DVD író/olvasó combo-t és ezzel kapcsolatban lenne 2 fontos kérdésem:

    1. Milyen típust vegyünk? Nem kell drága alig fog menni, de azért ne olyan legyen, hogy beszerlés után egy héttel kuka.

    2. ÉS EZ A LÉNYEG! Hogy a francba cseréljük ki???
    Én már jópár évet lehúztam a szakmában az asztali PC minden mm2-ét ismerem, de ez a laptop feladta a leckét.

    Van valami gyors módszer a régi egység eltávolítására vagy tényleg jól látom, hogy full darabokra kell szednem? :Y

    Tegnap nekiestem baromi óvatosan szétszedni, de csak a vinyóhoz, telephez, elemhez, memóriákhoz férek hozzá az optikai olvasónak még csak a közelébe sem jutottam ugyanis nem tudom leszedeni az alját. Már vagy 30 csavart kiszedtem de még mindig tartja valami és tuti nem ''pattintós'' mert érzem, hogy valami még fogja...

    Esetlen nincs valami trükk? :(

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák