Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    nálam a NAV 2004-el vontak nagy gondok. időnként teljesen megfogta a rendszert, egy idő után magához tért, akkor egy ideig megint jó volt, stb...

    NAV 2005 telepítése után felraktam a NSW 2005-öt, de 3 vagy 4 rendszerindítás után vmiért a NAV disabled-en volt, és semmi en rimánkodás nem segített a bekapcsolásban. ezek után sima NAV leszed NSW-s NAV felrak, megy. csak azt nem értem, hogy ha feljön a Worm Protection ablak, akkor az, ha eltűnik, miért kapok 217-es hibakódot?! amúgy a NPF (2002, 2003, 2004(, a 2005 szvsz csak azért nem, mert még nincs meg, és nincs telepítve sem...)) is ilyen hibakóddal száll el már az első támadás gyanús esetnél. annyi a ''szerencse'', hogy ha a NAV 2005 elszáll, akkor nem kell újraindítanom a gépet, míg ha a NFP csinálta ugyanezt, akkor restart, mert minden Symantec cuccot megölt... nem értem miért száll el! pls segítsetek ebben. amúgy minden más progi full stabil, driverek rendben, stb...
    Windows XP eng, SP2-vel (SP1-ről frissítve(, SP1 alatt NAV 2005-öt még nem próbáltam), win tűzfala kikapcsolva.)

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák