Keresés

Aktív témák

  • Thusor

    őstag

    válasz tildy #24923 üzenetére

    Hát ciklikusnak nem lehet mondani...minden héten megbántódik valami, jó valamikor van rá oka, de sokszor nincs..vagy kicsi ügyeken sértődik meg. Egyszer beszélgettem vele erről a ragaszkodás és hiányzás dologról vele, akkor azt mondta, hogy régebbi kapcsolataiból adódik, hogy kételkedő, és nem tud annyira ragaszkodni mint én, hogy már egy hét alatt is megérzem ha nincs mellettem a párom. Azt mondta, hogy már sokat csalódott...ezt én megértem de akkor is nagyon bosszantó, hogy ennyire durcizik velem..és hogy nem bízik bennem. A problémáit sem osztja meg velem, ha segítségem felajánlom elutasítja...arra hivatkozik mindig hogy egyedül is meg tudja oldani.

    Hát nehéz ügy...de én kitartó vagyok, nem szeretném elveszíteni, mert ennek ellenére is nagyon szeretem...amit már nagyon sokszor megemlített Ő is, hogy mennyire kitartó vagyok pedig mellette nehéz egy párkapcsolat...hát most már tudom mire gondolt ;). Meg ami tényleg nagyon fájt, hogy azt mondta, hogy 1 évig is kibírná úgy hogy nem hinyoznék neki, na meg ami tényleg nagyon kiverte nálam a biztosítékot annó, beszélgettem vele a nagy Ő-ről, hogy hogyan képzeli is el...és én őszintén bevallottam neki hogy ki tudja lehet hogy neke Ő a nagy Ő, erre határozottan azt felelte hogy nem hinné..és szerintem ez is baj lehet hogy Ő nem veszi annyira komolyan a kapcsolatunkat, egyáltalán nem tervez előre mint ahogy Én szoktam...határozottan mindig fel is melegeti hogy álandóan előre tervezgetek.

    [ Szerkesztve ]

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

Aktív témák