Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Woodslave #1837 üzenetére

    Hja nem volt ez vészes spoiler, szal elolvastam (: Én írtam itt pár nappal ezelőtt, hogy Hino volt a cockblocker ennél a játéknál, legalábbis eddig, ill most nem beszélve DLC-ről. Mondjuk miután levertem olvasgattam róla, volt olyan player, aki ott el is engedte a játékot, mert nem tudta leverni..
    Mind1 én nyomom, mert a hangulata nagyon jó, illetve engem teljesen leköt még mindig, aztán majd meglássuk. Abban egyet értek, hogy pár ilyen imba spellt nem kellett volna berakni a játékba és akkor most nem volna min fanyalogni. Én totál megértem, hogy ha már ott van, akkor használja is az ember.
    Amúgy amit még akartam mondani, néztem bossokról is fightokat, hogy ki hogy verte le /mármint azokat, amiken már én is túl vagyok/.
    Ogressnél olyat tolt a srác, hogy kb hahota módszer. Fogta megvett vmi skill a kuszarigamához, ami egy olyan ütés high stance-be háromszöggel, hogy odadobja a kuszarigamát és behuzza magát az ellenségre. Namost Ogressnél ezt nyomja mikor Ogress üt, behúzza magát a teste alá, pár gyors ütés és elmozgás. Majd ezt ismétli és win, kicsit röhejes (:

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák