Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz Deck #1825 üzenetére

    ha ez nem a főboss akkor már végkép nem tudom majd mi van. Mondjuk a Tenkai gyanús nekem az átvezetők alapján. Bár annak ellenére hogy van vmi sztori nem hiszem hogy ilyen "csavar" lenne.. Megmondom őszintén hiányérzetem nem lenne ha véget érne itt a játék :D (sztori és játékidő tekintetében legalábbis)

    Amennyire bejött az 5-ik régió mind pályában, mind bossokban, ez a 6-ik teljesen érthetetlen. Egyik boss se olyan hú de nagy valami. Kivéve Yamata. Az nagy, de egyelőre el se tudom képzelni hogy tudnám jól megcsinálni. Az oké hogy sikerülhet ha mákom van vagy nem lő hátba valami, de hogy van-e vmi moveset amit ki lehet figyelni arra sajnos két próba kevés volt.

    Agyaltam egyébként a lw-n meg varázslatokon, itt az utolsó pályán a "bossokat" szétspammeltem varázslattal, többet nem mondok nem akarok spoilerezni... De arra gondoltam, hogy ettől rpg nekem. Hogy használok varázslatot, kard erőt, cuccot. Lehet easy mód, de ha meg mezteleül fakarddal vered le a bosst az nagyon ügyes de kb. mario ügyességi játék hogy tudod mikor kell ugrani....

    Mondjuk slothot első bossokra nem alkalmaztam. :U úgy értve amikor először sztoriban találkozok bossal arra nem.

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák