Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz sp8787 #1809 üzenetére

    Hja nem fikázni akarom, csak innetől SPOILER!

    - vágod volt sima buff, fegyver buff, lövés minden szar azt az uccsó ellenfél egy sima tengu, mondom wtf? Én meg simában küzdöttem vele, hogy majd a végső ellenfélre benyomom a cuccokat, jól pofára estem (:
    A ninja dojos küldi viszont eszméletlen feelinges volt: elsőre majdnem levertem kb 5-7% hp maradhatott. Utána viszont estem keltem. Nagyon jól használta a képességeket Hanzo, atom feelinges fight volt szerintem.

    Most néztem meg a vidiket amiket linkeltél, az első az vicc, raklap debuff a bosson azt 1 hiteli.. Nézem is a gearjénél, ahogy nézem ott figyel a sloth is első helyen :P

    Woods: Mai nap végére a 4es tartomány utolsó main küldijénél vagyok /the defiled castle/, feelingesek voltak az itteni küldik is. Tényleg szaporodnak a tenguk, szal oda kell figyelni (:
    Végül átcuccoltam magamat, mindenemet betörtem, csak az maradt ami rajtam van + pár fegyó. Most megint visszamentem kék terheltségbe és papírpáncélba. Fegyónak van egy Raikiri illetve egy dual katana, kötelező volt már a csere, mert 50-60as itemekkel mentem, most ezek 80asok. Mondjuk az humoros, hogy lvl68 vagyok a küldi lvl meg már 80+ :D

    [ Szerkesztve ]

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák